Jdi na obsah Jdi na menu
 


lovely complex

 

lovely complex-recenze

 

Risa Koizumi je holka měřící 172cm a právě nastupuje na školu, kde potkává kluka jménem Atsushi Otani, který měří 156cm. Stává se z nich školní komediální dvojka All-Hanshin-Kyoujin (něco jako velká a malý). Oba dva milují zpěváka Umibouzu, hry, nenávidí školu, proklínají svou výšku a povahově jsou naprosto stejní. Stává se znich neodlučitelná dvojka, ale svou přezdívku stále nemůžou vystát. Zvlášt když jejich učitel zařizuje, aby byli stále ve stejné třídě.
Po čase si Risa začně uvědomovat, že Otani je pro ni víc než jen kamarád. Snaží se to Otanimu mírně naznačit, po mírném naznačování mu to naznačuje víc než jasně, ale Otaniho tupost mu nedovoluje, aby to pochopil. Dokonce se mu svěří, že je zamilovaná do kluka menšího než je ona a on chodí do basketbalového týmu, ale Otanimu to nedocvakne. Když Risa slaví svoje narozeniny, přivede ji Otani na střechu školy, odkud je nádherný výhled na ohňostroj. Risa si dodá odvahy a vyzná se Otanimu. Otani to nejdřív nechápe, ale když to konečně pochopí tak se vztah mezi nimi naprosto změní. Otani o Risu nemá zájem a i když jí nechce ublíži, tak ji musí odmítnout. Risa je zdrcená, ale nevzdává se a nachází podporu u všech jejích kamarádek. Otani odmítne i další Risino vyznání a Risa je zoufalá. Na škole se ale objevuje někdo, kdo vyzvedne Risu z jejího zoufalsví - je to nový učitel, do kterého se zblázní 90% holek včetně Risi. Díky novému učiteli začně Otani žárlit a uvědomí si city, které k Rise chová, ale to neznamená, že Otani najde odvahu Rise své city vyznat po tom, co ji několikrát odmítl.

 

obrázky-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pár videíí-a nakonec nějaké díly ze seriálu lovely complex.omlouvám se ale našla jsem lovely complex jen na stránce http://www.zkouknito.cz/hledej?string=lovely+complex+cz ale samozřejmě v češtině tak jestly vás toto anime zaujalo tak se podívejte na tuto stránku doporučuji určitě se nebudete nudit a najdete na této stránce všechny díly takže se nebojte že nějaký propásnete .       pár videii-